Про нас

Ми — будівельна компанія «Там Де Дім». Зводимо котеджні містечка європейського зразка з повноцінною інфраструктурою, будуємо житлові комплекси з підземним паркуванням, будинки на замовлення.

«Там Де Дім» – сучасна тернопільська девелоперська компанія повного циклу. Компанія будує житлові комплекси клубного формату в сегментах комфорт, бізнес і преміум, а також зводить котеджні містечка європейського зразка. Будинки від «Там Де Дім» пропонують новий спосіб життя, незмінними складовими якого є чудова локація, авторська архітектура, функціональні планувальні рішення та передова інженерія.

  • БК «Там Де Дім» будує житло, де хочеться жити і задає стандарти якості сучасної міського середовища. Ми будуємо і плануємо нові житлові комплекси, дотримуючись концепції «краще з усього світу»
  • Кожен співробітник «Там Де Дім» націлений на те, щоб купівля квартири стала однією з найприємніших подій у житті кожного клієнта, а подальше життя склалося саме так, як мріяли покупці наших квартир.
  • Команда «Там Де Дім» докладає зусиль щодо забезпечення кращих на ринку, максимально конкурентних пропозицій на старті продажів квартир і виконує зобов'язання щодо термінів будівництва і якісного кінцевого продукту.