Як вибрати ідеальну квартиру?

Як вибрати ідеальну квартиру?

В останні кілька років зростає тренд на усвідомленість, яка означає внутрішню гармонію, спокій та комфорт. У книжкових магазинах і в інтернеті можна знайти тисячі книг і статей про те, як навчитись усвідомленості і зробити своє життя кращим. Один з факторів, що впливає на наш стан, - місце, де ми живемо. Як вибрати будинок, в якому буде спокійно і безпечно, читайте у цій статті.

Порада 1. Вид з вікна має значення

Те, що ми бачимо з вікна, дає нам натхнення для творчості, заспокоює і піднімає настрій. Це must have для тих, хто хоче жити відповідно до принципів усвідомленості. Вибирайте квартиру з видом на річку, парк або красиві архітектурні об'єкти. Тому що близькість до природи та краси в умовах мегаполісу, навіть якщо це просто вид з вікна, неможливо переоцінити.

Якщо ж дивитися на питання з фінансової сторони, квартира з гарним видом більш ліквідні. Безумовно, коштувати вона буде трохи дорожче, але при продажі або оренді ви зможете виграти значну суму. Більш того, такі квартири дуже конкурентоздатні на ринку нерухомості: незважаючи на те, що покупець або орендар орієнтується на площу квартири, ремонт і стан будинку, при інших рівних він вибере квартиру з гарним видом з вікна. Тому рекомендуємо не заощаджувати на розташуванні обраного житла.

Порада 2: Простір не менш важливий, ніж вид з вікна

У цьому ключі важливо сказати кілька слів в загальному про планування квартири. Стандартні планування, до яких багато хто звик, поступово залишаються в минулому: велика кількість зон, відділених один від одного стінами, створюють відчуття життя в коробці. І чим старший будинок, тим, ймовірно, меншою в ньому буде кухня - особливості старої споруди. Тому вибирати варто саме сучасні нові будинки: найчастіше, незалежно від загального метражу, кухні в таких квартирах значно просторіші.

Порада 3. Вибирайте перевіреного забудовника

Ще на етапі будівництва забудовники можуть запропонувати покупцям найбільш вигідні умови, особливо якщо угода укладається задовго до завершення будівництва. Але фінансова вигода - не єдина перевага покупки житла в новобудові. Нові будинки абсолютно «чисті» з юридичної точки зору: покупець може не витрачати час на додаткову перевірку квартири. Плюс до того, в новобудовах встановлені сучасні комунікації, які будуть якісно працювати довгі роки. Ще один важливий момент, про який варто згадати: в більшості договорів є пункт, який обумовлює усунення одиничних недоробок силами забудовника - це підвищує довіру до нього і дає впевненість у якості придбаного житла.

Хороший приклад доступного, але комфортного житла від забудовника з перевіреною репутацією - новий ЖК «ЕкоДім», де усі квартири відповідають сучасному плануванню, а локація надає можливість відчути себе дотичним до природи (поряд річка і екологічна локація).

Порада 4. Зменшити кількість рутини можна, правильно вибравши житло

Домашні справи забирають у нас багато часу на шкоду хобі та відпочинку. Найчастіше ми можемо собі дозволити забути про домашні справи під час подорожей. Тому надзвичайно є важливим, щоб такі відчуття у вас виникали не тільки під час подорожей, а і у звичайні робочі дні. Наявність спортивного та дитячого майданчика це невід’ємна складова будь якого житлового комплексу.

Порада 5. Найважливіше - хороший район

Від вибору району залежить багато чого: на чому ви будете їздити і скільки це буде займати часу, де будете відпочивати, а також - не менш важливо - які люди будуть вас оточувати. Варто звернути увагу на кілька факторів: наявність доступного транспорту, локація і екологія. Крім того, варто звернути увагу на план розвитку району: як буде виглядати територія через півроку або рік? Якщо район розвивається, вартість нової квартири буде рости.

Також не нехтуйте тими речами, які, можливо, будуть потрібні лише в перспективі: мова йде про дитячий садок чи школу. Великим «сюрпризом» стане новина про те, що до найближчого дитячого садочка кілька кілометрів. Дуже добре, якщо дитячі установи знаходяться в пішій доступності - як, наприклад, у ЖК «ЕкоДім». Молоді батьки зможуть не витрачати багато часу, щоб відвести або забрати свою дитину із дитячого садочка, адже даний заклад знаходиться прямо на території житлового комплексу. Саме тому рекомендуємо подбати про все це заздалегідь.

Вдумливий вибір нового житла, яке буде відповідати вашим уявленням про безпеку, комфорт і практичність, - приклад усвідомленого підходу до життя. Адже саме в новій квартирі ви проведете довгі роки, створите атмосферу, яка буде відображати ваш стиль життя і, хто знає, можливо стане майбутнім домом для ваших дітей. Щоб знайти такий будинок, потрібно подивитися безліч варіантів. Рекомендуємо звернути увагу на проект тернопільського девелопера «Там Де Дім», який зводить в с. Петрикові (15 хв. Від центру Тернополя) сучасний ЖК «ЕкоДім», який відповідає всім п'яти правилам усвідомленого вибору житла. Комплекс розташований в екологічній зоні поряд із річкою, а освітлення під’їздів і прибудинкової території здійснюватиметься за допомогою сонячних колекторів.

Якщо цікавить квартира в ЖК «ЕкоДім», тоді завітайте на сайт проекту tamdedim.com.ua, або телефонуйте – 067 218 55 88.